Reklamlar


Alişan – Seni Biraz Fazla Sevdim

09 Nisan 2013 Yazan  
Kategori 2013, Pop

Alişan-2013Seni Biraz Fazla Sevdim albümü çıktı. Albüm 2013 yapımı ve 12 eserden oluşuyor.

17 yıllık müzik hayatında, tarzını ve dinleyicilerine karşı duruşunu, müziğini hiç bozmayan bir sanatçı olmanın mutluluğunu yaşayan ALİŞAN, “SENİ BİRAZ FAZLA SEVDİM“ isimli yeni albümü ile müzik marketlerdeki yerini almaya hazirlaniyor.

ALİŞAN, iki yıl aradan sonra POLL PRODUCTION etiketi ve POLAT YAĞCI prodüktörlüğünde piyasaya çıkarttığı 11.albümü, “SENİ BİRAZ FAZLA SEVDİM” ile yeniden sevenlerine merhaba dedi.

Albümde, Mert Ekren ve Ceyhun Çelikten’in beste ve aranjelerinin yanında, önemli gazeteci ve şarkı sözü yazarlarımızdan Hakkı Yalçın’ın da şarkı sözleri yer aldı. Geçmiş dönemlerde birçok sanatçının de seslendirdiği “Beyaz Gül Kırmızı Gül“ türküsünü bir de ALİŞAN’ın doyumsuz sesinden dinlemeye hazır olun.

Albüm fotoğrafları Çırağan Saray’ında Jülide Güngör tarafından çekilirken, ALİŞAN’ın stil danışmanlığını ünlü modacı Hakan Akkaya üstlendi.

Yıllardır tarzından ödün vermeyerek çizgisini koruyan ALİŞAN’ın, “SENİ BİRAZ FAZLA SEVDİM” isimli albümü, bu yılın en iddialı albümlerinden biri olmaya aday.

ALİŞAN; “her albümüm benim için yeni bir başlangıçtır. Sevdanın duraklarında sizi bekleyen şarkılarımla, yepyeni bir ALİŞAN göreceksiniz. Her durakta ve her şarkıda sevdiklerinizle buluşmak ümidi ile…”

Albüm Şarkı Listesi :

1 Seni Biraz Fazla Sevdim
2 Ayakta Zor Duruyorum
3 Vebal
4 Dünya Evi
5 Özlemiştir
6 Bir Numara
7 Islana Islana
8 Beyaz Gül Kırmızı Gül
9 Kedi
10 Vay Be
11 Kınıfır Bedrenk Olur
12 Gözümün IşığıUyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!