Reklamlar


Arzu Arıkan – Duru

15 Ekim 2016 Yazan  
Kategori Pop

Arzu Arıkan - DuruArzu Arıkan – Duru isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Arzu Arıkan, Duru albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Süper Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe

     

Albümdeki Eserler

  1. Sevdan ile 
  2. Adamım
  3. Yar Yoksun 
  4. Aşk Eline Düştüm 
  5. Güller
  6. Unuttum Seni 
  7. Kalbim Sürgün 
  8. Kör Kuyular 

Albüm Hakkında Bilgiler :
ARZU ARIKANDAN DUPDURU BİR ALBÜM DURU

Çocuk yıldız olarak müzik hayatına başlayan, ardından üniversite eğitimi ve müzik öğretmenliği yaparak sahnelere ara veren Arzu Arıkan, yıllar sora Duru adını verdiği albümü ile müzik dünyasına geri döndü.

İTÜde konservatuar eğitimini tamamladıktan sonra müzik öğretmenliği yapan Arzu Arıkan, yıllar sonra Duru ismini vermiş olduğu yeni albümüyle müzikseverlere merhaba diyor. Çocuk yıldız olarak başladığı müzik kariyerine yıllar sonra geri dönen Arzu Arıkan Duru, işleri şaşalı ama yürekleri oldukça duru olan insanların bir araya gelerek ortaya koyduğu bir albüm oldu. Müziğe tekrar usta isimlerle çalışarak döndüğüm için çok mutluyum dedi.

Arzu Arıkanın Durusunun yönetmen ve aranjörlüğünü Ekrem Düzgünoğlu üstlendi. Başarılı şarkıcı albümünde ünlü modacı By Coşarın tasarladığı kıyafetler ve imajıyla kamera karşısına geçti.

ARZU ARIKAN – DURU albümü SÜPER MÜZİK markası ile tüm müzik marketlerde!Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!