Reklamlar


Bahar – İlk Nefes – Yeniden Stoklarımızda

19 Ağustos 2017 Yazan  
Kategori Pop

Bahar - İlk Nefes - Yeniden StoklarımızdaBahar – İlk Nefes – Yeniden Stoklarımızda isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Bahar, İlk Nefes, Yeniden Stoklarımızda albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Ahenk Müzik
Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 14/08/2017
Albümdeki Eserler

  1. Kanayan Yıllar 
  2. Bahar Gelsin 
  3. Yaz Bitti 
  4. Aşk Yakışmıyor Hüzne 
  5. Dönerim Feat. Hayrettin 
  6. Yalnızlık 
  7. Huzur 
  8. Hüzünlü Kuş 
  9. Kadının Günlüğü feat. Ozan Sarıboğa 
  10. Bir Şarkım Var Size Albüm Hakkında Bilgiler :
Solo kariyerde ‘İLK NEFES
Grup Revandan çok beğendiğimiz Bahar Sarıboğa,ilk solo albümü ile sevenleriyle buluşuyor…

Bahar, ilk nefes albümü ile dinleyicilere merhaba diyor. Grup Revanın bir üyesi olarak çıktığı müzik yolculuğunda sesi ve enstrumanıyla dinleyicilerin beğenisini kazanan sanatçı, yeni şarkılardan oluşan ilk solo albümünü dinleyicilerin beğenisine sunuyor.
İlk nefes albümünde beğeninize sunulan 10 şarkı, mevsimlere benzeyen ruh halimizi yansıtıyor.
Sonbaharın hüznü, ,kış aylarının yalnızlığı, ilkbaharın heyecanı ve yaz aylarının mutluluğu ezgi ve sözlerle ifade ediliyor. Sanatçı bu şarkıları özgün sesi ile farklı bir yorumla güzelleştiriyor.
Bahar, Kadının Günlüğü adlı eserin söz ve müziğini yazarak bestecilik yönünü de gösteriyor. Bu eserin kaydını albümün aranjörlüğünü yapan kardeşi Ozan Sarıboğa ile a capella olarak
gerçekleştirerek kulağımızda farklı bir tını yaratıyor. Ayrıca sanatçı albümde flüt kayıtlarını icra ederek uzmanlık alanını da albümüne yansıtıyor.
Sanatçı, albümde Kanayan Yıllar adlı eseri ud sanatçısı Ahmet Altay anısına yorumlamıştır. Sözleri Hıdır Işık tarafından yazılan Aşk Yakışmıyor Hüzne adlı eser, Atilla İlhan şiir ödüllüdür. Sanatçı
Dönerim adlı eserde gösteri insanı Hayrettin ile düet yapmıştır. Aynı eserde klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici de enstrümanıyla renk katmıştır. Albümdeki tüm şarkılar sanatçının içinde bulunduğu, kesiştiği ve hissederek özenle seçtiği eserlerdir.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!