Reklamlar


Bajar – Babamın Kanatları Film Müzikleri

08 Aralık 2017 Yazan  
Kategori Film Müzikleri

Bajar - Babamın Kanatları Film MüzikleriBajar – Babamın Kanatları Film Müzikleri isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Bajar, Babamın Kanatları Film Müzikleri albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Kalan Müzik

Türü : Film Müziği
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 05/12/2017
Albümdeki Eserler

 1. Giriş jenerik
 2. İşçi ölüm
 3. Ninni (lorî)
 4. Fıtrat (dialog)
 5. İnşaat
 6. Belki
 7. Ay dîlberê (dialog)
 8. Yusuf ve Nihal (dialog)
 9. Na na (live)
 10. Çatı şiir
 11. Emele
 12. Kuş pazarı
 13. Ölüme giderken
 14. Rüya
 15. İntihar
 16. Final jenerikAlbüm Hakkında Bilgiler :
2016 yılının adından en çok söz ettiren filmleri arasında yer alan Babamın Kanatlarının müzikleri albüm oluyor. Senarist ve yönetmenliğini Kıvanç Sezerin yaptığı, başrollerinde ise Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip ve Tansel Öngel gibi başarılı oyuncuların yaptığı, ulusal ve uluslararası birçok ödüle de layık görülen Babamın Kanatlarının, Bajar tarafından yapılan film müzikleri de aldığı ödüllerle dikkatleri üzerine çekmişti. Daha önce Yaklaş ve Hoş Geldin albümleri ile sevenlerine müzik ziyafeti yaşatan Bajar, şimdi de ‘Babamın Kanatları Soundtrack albümüyle müzik severlerle buluşacak.

Filmin müziklerine de ödül yağdı

Ulusal ve Uluslararası birçok ödül alan Babamın Kanatlarının, Bajar grubu tarafından yapılan müziklerine de ödül yağdı. Adana Uluslararası Film Festivali, Antalya Uluslararası Film Festivali, SIYAD Ödülleri ve Ankara Uluslararası Film Festivali gibi prestijli törenlerde ‘En iyi film müziği ödülünü almayı başaran Bajar, ‘Babamın Kanatları Soundtrack albümüyle de büyük ses getirmeyi hedefliyor.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!