Reklamlar


Devrim Erden – Dev 2016

23 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Pop

Devrim Erden - Dev 2016Devrim Erden – Dev 2016 isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Devrim Erden, Dev 2016 albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Türküola Müzik
Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 22/09/2016

     

Albümdeki Eserler

  1. Büyü Artık
  2. Gel Vefasız 
  3. Sevemiyorum
  4. Affetmem
  5. Sevmeyi Dene 

Albüm Hakkında Bilgiler :
DEVRİM GİBİ DEĞİŞİM
SAHNELERİN ÜNLÜ ASSOLİSTİ DEVRİM ERDENDEN TERS KÖŞE.
BÜYÜ ARTIKLA ŞAŞIRTAN DEVRİM ERDEN: TÜRK POPUNU BİR DE ‘DEV SESTEN DİNLEYİN DİYOR.

4 yıllık bir aradan sonra müzik dünyasına yeni bir albüm hediye eden Devrim Erden, Dev 2016 adını verdiği albümünde dinleyicilerine bambaşka bir soundtan sesleniyor.

Hem kendi isminin, hem de albümünün ismimin hakkını veren ünlü assolist Dev bir devrime imza attı ve çıkış şarkısı Büyü Artıkta güçlü sesini popüler dünya soundlarıyla birleştirerek kendi devrimini gerçekleştirdi.

Sözü ve müziği İlker Tekyaygile, düzenlemesi İlker Tekyaygil ve Hatem Tutkus a ait olan Büyü Artıka Kemal Başbuğ yönetmenliğinde bir de klip çeken Devrim Erden değişen görüntüsüyle de Devrimine katkıda bulundu.
Şarkının sosyal medyada yayınlanan teaserı büyük ilgi görürken Devrim Erdeni yıllardır takip eden dinleyenleri bile farklı bir gözle izledi. Popüler müziğin hareketli soundları Devrim Erdenin güçlü sesiyle farklı bir havaya bürünürken bambaşka bir lezzete büründü.

Devrim Erden, bu şaşırtan devriminin beğenilmesinin kendisini mutlu ettiğini söylerken, Ben yorumcuyum ve iyi bir yorumcunun bir tarzı olmaz. Sesine güvenen pop da söylerken, arabesk de, Jazz da. Albümlere verdiğim arada dünya müziğini takip ettiğimde ortaya çıkan akımın kendi sesimle nasıl duracağını merak ediyordum. Ortaya ‘Büyü Artık çıktı ve sonuçtan mutluyum. Türk popunun yeni hali bir de ‘dev seslerden dinlensin istedim. Bu çalışmanın beğenileceğinden şüphem yok dedi.

Devrim Erdenin maxi single çalışması Dev 2016 sanatçının kendi müzik şirketi Dev Prodüksiyon imzasıyla müzikseverlerle buluşuyor.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!