Reklamlar


Emel Sayın – Hep Bana

13 Eylül 2013 Yazan  
Kategori Pop

Emel Sayın - Hep BanaEmel Sayın – Hep Bana yeni ve son albümü müzikseverin karşısına çıkıyor.Emel Sayın, Hep Bana albümünü tüm müzik marketlerden temin edebilirsiniz.

Üretici : Poll Production

Türü : Pop

Dili : Türkçe

Yayın Tarihi : 12/09/2013

Süre : 08:36 Dakika

Format : CD

Albümdeki Eserler

  1. Hep Bana
    Söz & Müzik: Tarkan
  2. Dönme Dolap
    Söz & Müzik: Sinan AkçilAlbümle İlgili Diğer Bilgiler :
Emel Sayın, Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde çok yakında piyasaya çıkacak olan single’ı ‘’Hep Bana” için gün sayıyor.
Bugüne kadar her kesime hitap eden, yıllardır çizgisinden ödün vermeyen Emel Sayın, ilk defa kendi tarzının dışına çıkarak pop şarkısı seslendirdi.

Uzun bir aradan sonra tekrar sevenleri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşayan Emel Sayın, Megastar Tarkan’dan şarkı alarak sürpriz yaptı. Sözü ve müziği Tarkan’a ait olan, aynı zamanda single ile aynı adı taşıyan “Hep Bana” şarkısının düzenlemesi ise Atınç Tombak’a ait.
Emel Sayın’ın sevenlerine bir diğer sürprizi de, son yılların ünlü bestecisi ve her şarkısı hit olan Sinan Akçıl’dan geldi. Sözü,müziği ve düzenlemesi Sinan Akçıl imzalı “Dönme Dolap” müzik severleri mest edecek.
Yeni single’ı ‘’Hep Bana” ile herkesi kendine bir kez daha hayran bırakacak olan sayın, sevenlerinin karşısına bambaşka bir şekilde çıkmaya ve müzik sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!