Reklamlar


Emre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları

19 Ağustos 2017 Yazan  
Kategori Pop

Emre Altuğ - Yıldırım Gürses ŞarkılarıEmre Altuğ – Yıldırım Gürses Şarkıları isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Emre Altuğ, Yıldırım Gürses Şarkıları albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Poll Production
Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 14/08/2017
Albümdeki Eserler

  1. Affetmem
  2. Sonbahar Rüzgarları
  3. Feryat
  4. Güller Ağlasın
  5. Son Mektup
  6. Gurbet
  7. Dertliyim Arkadaş
  8. Felek
  9. Çal Kanunum Çal
  10. Kırık KalpAlbüm Hakkında Bilgiler :
Türk Pop Müziğin başarılı isimlerinden Emre Altuğ, bambaşka bir tarz ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yaptığı pop albümlerle herkesin beğenisini kazanan Altuğ, bu kez Türk Sanat Müziği albümünü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Türk Müziğine çok sesliliği getiren büyük usta Yıldırım Gürses imzalı klasikleri seslendiren Altuğ, kariyerinin 18. Yılını özel bir proje ile taçlandırıyor.

Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde üretilen Yıldırım Gürses Şarkıları albümü toplamda 10 şarkıdan oluşuyor.

Aranjelerini Selim Çaldıran, Ceyhun Çelikten ve Erkin Arslan ın yaptığı albümde Son Mektup , Çal Kanunum Çal , Affetmem Asla Seni , Feryat gibi Türk Müziği nin unutulmaz eserleri yer alıyor.

Geçmişten bugüne hepimizin hayatına dokunan klasikleri kendi tarzı ile harmanlayan Altuğ, hem pop müzik severleri hem de Türk Sanat Müziği severleri mutlu edecek.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!