Reklamlar


Fulya Ünal – Haydi Şimdi Gel

19 Ağustos 2017 Yazan  
Kategori Türü

Fulya Ünal - Haydi Şimdi GelFulya Ünal – Haydi Şimdi Gel isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Fulya Ünal, Haydi Şimdi Gel albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Şerif Kayran Prodüksiyon
Türü : Arabesk
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 14/08/2017
Albümdeki Eserler

  1. Haydi Şimdi Gel
  2. Seviyorum
  3. Durdurun Dünyayı
  4. Kalleş Dünya
  5. Bu Şehrin Geceleri
  6. Senin Kafan Mı GüzelAlbüm Hakkında Bilgiler :
FULYA ÜNAL – HAYDİ ŞİMDİ GEL

FULYA ÜNAL, Arabesk müzik yeni ve iddialı bir yorumcu kazanıyor. Arabeskin kraliçesi KİBARİYE hanımefendinin veliahtı olarak gördüğümüz Fulya Ünal, FERDİ TAYFUR-MÜSLÜM GÜRSES ve EMRAH ın daha önce seslendirdikleri ve hit olan klasik eserlerinin de bulunduğu ve yine değerli besteci YILMAZ TATLISES -ŞERİF KAYRAN değerli şair AHMET SELÇUK İLKAN -YUSUF BULUT unda aynı zamanda eserlerinin yer aldığı Haydi Şimdi Gel isimli bu albüm stüdyo SMS de ülkenin en önemli orkestrasının eşlik etmiştir. Değerli ses mühendisi ENVER AKARCALI nın mix yaptığı ve yine ses mühendisi değerli MUAMMER TOKMAK ın mastering yaptığı, ŞERİF KAYRAN PRODUKSİYON un produktör ve yapımcılığı ve yönetmenliğinde değerli müzik adamı SEDAT SAKARYA nın aranjörlüğünde albüm 14 AĞUSTOS 2017 Pazartesi günü Ati Müzik dağıtım etiketiyle bütün müzik marketler ve dijital bütün platformlarında yerini alacaktır saygılarımızla.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!