Reklamlar


Gizem ve Venüs – Reaksiyon

17 Eylül 2016 Yazan  
Kategori Pop

Gizem ve Venüs - ReaksiyonGizem ve Venüs – Reaksiyon isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Gizem ve Venüs, Reaksiyon albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Türküola Müzik
Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 08/09/2016

Albümdeki Eserler

  1. Modum Bikarış Havada
  2. Checklıst
  3. Curıous
  4. Fınısh Lıne
  5. Gitme
  6. Reaksiyon
  7. In My Arms
  8. Lets Dance
  9. Jealousy

Albüm Hakkında Bilgiler :
Bu ikiliye dikkat

GİZEM VE VENÜS REAKSİYON ALBÜMLERİYLE GENÇLERİ FETH EDECEK.

Amerikada doğup büyüyen ve hala orda yaşayan Gizem ve Venüs Yetim kardeşler ilk albümleriyle fark yaratmaya çalışıyor.

Kendileri gibi genç olan müzikseverleri şarkıları ve showlarıyla gönüllerini fethe hazırlan ikili on parmağında on marifet var.

Amerika da müzik-tiyatro-dans ve televizyon eğitimi alan iki kardeş, söz ve müziklerini kendilerinin yaptığı 9 şarkılarıyla müzik dünyasına adım attılar.

İlk kliplerini çekip ve yöneten Gizem ve Venüs Yetim kardeşler,Modum Bi Karış Havadaadlı ilk çıkış parçalarının çok ses getirdiklerini belirtiyorlar.

Yaklaşık bir aydan bu yana müzik kanalarında kliplerinin ilgi gördüğünü vurgulayan ikili: Türkiyeye gelmeden önce bir hayalimiz vardı. Şimdi bunu gerçekleştirdik. Bize her zaman inanan annemiz Gülçin ve babamız Necdet Yetime bir kez daha teşekkür ediyoruz.Albümüz bizimle yaşıt müzikseverlerin dışında geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

Renkli ve değişik bir klip çektiklerini de sözlerine ekleyen Gizem ve Venüs Yetim,ilk çalışmalarında 2 Türkçe,7si İngilizce şarkıya yer verdi.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!