Reklamlar


Güliz Ayla – Parla

26 Kasım 2017 Yazan  
Kategori Pop

Güliz Ayla - ParlaGüliz Ayla – Parla isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Güliz Ayla, Parla albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Sony Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 23/11/2017
Albümdeki Eserler

  1. Bilirkişi
  2. Diğer Yarım
  3. Gelsin Öpsün Kalbimi
  4. Yetmedi Mi?
  5. Hodri Meydan
  6. Öldür Beni
  7. Uyar Bana
  8. Benim Adım Yalnızlık

Albüm Hakkında Bilgiler :
GÜLİZ AYLANIN İKİNCİ STÜDYO ALBÜMÜ PARLA TÜM MÜZİKSEVERLERİYLE BULUŞUYOR!

2015 yılında En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı, En İyi Çıkış Yapan Şarkı ve En İyi Çıkış Yapan Albüm ödüllerine layık görülen, Olmazsan Olmaz şarkısı birçok dizide ve reklamda yer alan ayrıca YouTube Vevo kanalında 100 milyon izlenmeye ulaşan ilk Türk sanatçı ünvanını alan başarılı şarkıcı Güliz Ayla, kendi adını verdiği ve Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlanan Güliz Ayla albümünden sonra, şimdi de Parla isimli yepyeni albümünü tüm müzikseverlerin beğenisine sunuyor…

Hazırlıkları yaklaşık bir yıl süren Parla isimli ikinci stüdyo albümünde yer alan sekiz şarkının tamamının sözü ve müziği Güliz Ayla, düzenlemeleri ise İskender Paydaş, Gürsel Çelik ve Görkem Yenilmez imzaları taşıyor.
Bilirkişi, Diğer Yarım ve Gelsin Öpsün Kalbimi – Gürsel Çelik
Yetmedi mi? – Görkem Yenilmez
Hodri Meydan, Öldür Beni, Uyar Bana ve Benim Adım Yalnızlık – İskender Paydaş

Sözü ve müziği Güliz Aylaya, düzenlemesi Gürsel Çelike ait olan albümün çıkış şarkısı Bilirkişinin yönetmen koltuğunda Murad Küçük oturuyor. Sosyal medyadan alışık olduğumuz ‘Boomerang tekniği Türkiyede ilk kez bu video klipte Murad Küçük tarafından kullanılarak hikaye kurgusuna uyarlandı. Günün erken saatlerinde Göztepe Parkında başlayan çekimler Ümraniye Platolarında devam ederek yaklaşık 15 saatte tamamlandı. Video klipte genç şarkıcıya sempatik tavırlarıyla eşlik eden İzmirli model Arman Duhanı görüyoruz. Genç şarkıcının video klipte giymiş olduğu özel tasarım, birbirinden dikkat çekici 5 ayrı kıyafet İranın en ünlü genç tasarımcısı Farnaz Salmani tarafından Güliz Aylaya özel olarak tasarlandı. Güliz Aylanın yeni imajını tamamlayan iddialı makyajı, başarılı makyöz Gülüm Erzincan, saçı ise Nuri Şekerci imzası taşıyor.

Sevilen sanatçı, albüm fotoğrafları için beğeni toplayan yepyeni imajıyla moda fotoğrafçısı Serhat Hayrinin objektifine poz verdi.
24 Kasım Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında albümü dinleyebilir, YouTube GulizAylaVEVO kanalında da Bilirkişi video klibini izleyebilirsiniz.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!