Reklamlar


Haydut – Olsun Varsın

01 Aralık 2017 Yazan  
Kategori Rock

Haydut - Olsun VarsınHaydut – Olsun Varsın isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Haydut, Olsun Varsın albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : JingleArt Müzik

Türü : Rock
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 27/11/2017
Albümdeki Eserler

 1. Serbest
 2. Kendin Ol Yeter
 3. Olsun Varsın
 4. Demokrasi
 5. Mesafeler
 6. B.K.D.S.
 7. Makina
 8. Uçuyorum Kaçıyorum
 9. Hayaller
 10. Rest
 11. Nafile
 12. Yalan

  Tüm Söz & Müzikler: Volkan Akmehmet, İnanç Sanver

Albüm Hakkında Bilgiler :
Haydut türk rock müziği kulvarına farklı bir bakış, farklı bir keyif getiriyor !

Yayınladığı başarılı albümler ve farklı tarzı ile müzik sektörünün yeni ve öncü şirketlerinden J.A Müzik/Jingleart yepyeni ve farklı bir projeye imza atıyor . Haydut.

Haydut grubu Volkan Akmehmet (vokal-gitar, 1977), İnanç Şanver (gitar – geri vokal, 1979), Özcan Karanfil (Gitar, 1982) ve Sancak Şahin (Bas Gitar, 1982)den oluşuyor. 2000li yılların başlarında müzikle profesyonel olarak ilgilenmeye başlayan grup üyeleri birçok önemli kulüp ve üniversite konserlerinde sahne aldılar. 2008 yılında J.A Müzik çatısı altında ilk solo albümleri Olsun Varsın ile müzkseverlere merhaba diyecek olan Haydut, 12 muhteşem parçadan oluşan bu albümle Türk rock müziği kulvarına farklı bir bakış, farklı bir keyif getiriyor.

Haydutu bu anlamda müzikseverlere ilk tanıtan parça özelliğini de taşıyan Kendin Ol Yeter grubun tüm dinamizmini ortaya koyarken; albüm adına ilham veren Olsun Varsın ile keyifli bir rockn roll parçası olan Demokrasi ülkemizdeki modern rock anlayışını çok farklı bir yere taşıyor. Genelde keyifli ve eğlenceli bir tarzı yansıtan Haydutun slow parçalarından olan Hayaller ve Yalan ise Türk rock müziğinin klasik balladları arasında yer almaya şimdiden aday görünüyor.

Prodüktörlüğü Önder Bilge tarafından yapılan albümün kayıt ve mixleri Sound İstanbul da Burak Karaca tarafından gerçekleştirildi. Mastering işlemleri Londra, İngilterede Jungle Group Studios da tamamlandı. Hayduta kayıtlar sırasında davulda Can Güngör eşlik etti. Albümde tüm söz müzikler Volkan Akmehmet ve İnanç Şanvere, düzenlemeler ise Hayduta ait.

Müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Haydut, Türk rock müziğini çok farklı bir yere taşıyacak.
– 01-Serbest
– 02-Kendin Ol Yeter
– 03-Olsun Varsın
– 04-Demokrasi
– 05-Mesafeler
– 06-B.K.D.S.
– 07-Makina
– 08-Uçuyorum Kaçıyorum
– 09-Hayaller
– 10-Rest
– 11-Nafile
– 12-YalanUyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!