Reklamlar


Hümeyra – Benim Şarkılarım

04 Kasım 2017 Yazan  
Kategori Pop

Hümeyra - Benim ŞarkılarımHümeyra – Benim Şarkılarım (Plak) isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Hümeyra, Benim Şarkılarım (Plak) albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Ossi Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 03/11/2017 Albümdeki Eserler A Yüzü:

 1. Yaşamaya Dair  
 2. Tutsana Ellerimi  
 3. Derdimi Dökersem  
 4. Usta  
 5. Yıl dönümü 

B Yüzü: 

 1. Hırçın Paramparça  
 2. Ey Gönül  
 3. Perişan  
 4. Kelimelerinin  
 5. Borumda  
 6. Şarkılarım   

Albüm Hakkında Bilgiler :
1984 yılında 33 lük plak formatında, sadece 2222 adet basılan bir albüm vardı. Pop müziğin pek de rağbet görmediği o günlerde meraklılarının satın aldığı bu albüm, yıllar sonra bir efsane gibi dilden dile dolaştı, plak koleksiyoncularının en çok peşinde koştuğu albümlerden biri oldu. Issız Adam filmi sayesinde ise bu plağı hiç bilmeyenler de öğrendi. Ve şimdi o plak, Plakveben & Ossi Müzik işbirliğiyle plak formatında sizlerle…
Orjinal analog master kayıtları The Beatles , Pink Floyd , The Hollies , Badfinger gibi efsane müzik gruplarının kayıt aldığı Abbey Road Studios ta (Londra/İngiltere) hazırlanmıştır. Kapak grafik tasarımı orijinal plak kapak resimlerinden Zeliha Topaloğlu tarafından uyarlandı.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!