Reklamlar


İlkan – Uzun Hikaye

18 Ekim 2016 Yazan  
Kategori Pop

İlkan - Uzun Hikayeİlkan – Uzun Hikaye isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
İlkan, Uzun Hikaye albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Gar Müzik Yapım

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 17/10/2016
Ürün adedi : 1 CD
Süre :
Format : CD
Stok durumu : var
     

Albümdeki Eserler

  1. Binbir Masal
  2. Acıyor
  3. Ağlar mısın ?
  4. Elma
  5. Avare
  6. Uzun Hikaye
  7. Bir 
  8. O Yanındayken

Albüm Hakkında Bilgiler :
İLKAN – UZUN HİKAYE

İlkan Müzik dünyasına Uzun Hikaye isimli albümle Merhaba diyor. Her biri kendi içinde hikayeler anlatan bu albümde, sekiz şarkı yer alıyor. Kayıtları Ankarada tamamlanan albümde müzisyenin gençlik yıllarından bugüne kadar bestelediği şarkılar bulunuyor.

Albümdeki tüm şarkıların söz ve müzikleri Sanatçının kendisine ait. Çevresi tarafından keşfedilen İlkan Müzik ile ilgili çeşitli eğitimler almıştır. Müzikle arasındaki ilişkiyi bağımlılık olarak nitelendiren genç müzisyen; Pop ve Rock müzik ağırlıklı olan albümde, Ağlar mısın ve Elma gibi slow şarkıların yanı sıra Avare gibi Türk müziğinden öğeler taşıyan şarkılar da yer alıyor. Albümün İlk Klibi Ağlar mısın şarkısına çekildi. Sanatçı aynı zamanda piyano çalıyor.

Beste yapmayı bir yaşam biçimi olarak kabul eden müzisyen şarkılarında ayrılık ve sonrasında yaşananlar üzerinde duruyorUyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!