Reklamlar


Işın Karaca – Eyvallah

08 Aralık 2017 Yazan  
Kategori Pop

Işın Karaca - EyvallahIşın Karaca – Eyvallah isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Işın Karaca, Eyvallah albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Akış Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 05/12/2017
Albümdeki Eserler

  1. Eyvallah
  2. Bize De Bu Yakışır
  3. Allak Bullak
  4. Az Bi Mesafe
  5. Aşk
  6. Sevmekten Anladığım
  7. Çakma
  8. Güzelim
  9. Tarihler YazdıAlbüm Hakkında Bilgiler :
Işın Karaca dört yıl aranın ardından on şarkının yer aldığı yeni pop müzik stüdyo albümü ‘Eyvallah ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle 5 Aralık Cuma günü yayınlıyor.

Güçlü ve usta vokali ile yorumunu kattığı her şarkıyı büyüten Işın Karaca; albümün ilk çıkış şarkısını sözlerini Işın Karaca, Saadet Algan, Sefa Cheshmberah, bestesini Işın Karaca. Selim Bölükbaşı, Akın Büyükkaraca düzenlemesini Akın Büyükkaraca, Turan Güçnar ın yaptığı Bizede Bu Yakışır şarkısı olarak belirledi.

Hem görsel teması hem de müzikal değerleri açısından uzun soluklu bir çalışmaya imza atan Işın Karaca, kendi çıtasını gene bir üst seviyeye taşıyarak hayranlarına sunmanın mutluluğunu yaşıyor.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!