Reklamlar


Mithat Can Özer – Kara Sevda

02 Eylül 2017 Yazan  
Kategori Pop

Mithat Can Özer - Kara SevdaMithat Can Özer – Kara Sevda isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Mithat Can Özer, Kara Sevda albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Sony Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Albümdeki Eserler

  1. Kara Sevda

Albüm Hakkında Bilgiler :
MİTHAT CAN ÖZERDEN YEPYENİ BİR KARA SEVDA

Türkiye de yeni nesil müzisyen denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Mithat Can Özer‘in yeni projesi müzikseverlerle buluşuyor. Proje için Barış Manço nun efsane şarkısı Kara Sevdayı yeniden yorumlayan Mithat Can Özer müzik çevreleri tarafından heyecanla karşılandı.

Türk müzik tarihinin en özel şarkılarından Kara Sevdaya yaptığı yepyeni düzenlemeyle müzik otoriterleri tarafından da büyük beğeni toplayan Mithat Can Özer, yeni çalışmasıyla Türkiye deki cover anlayışına adeta yeni bir boyut kazandıracak.

Kara Sevdaya getirdiği yeni yorumla beğeni toplayan Mithat Can Özer, tüm enstrümanları tamamen canlı olarak üç günde kaydetti. Vokal kayıtlarının bir günde tamamlandığı proje için şarkıyı rock soundunda yorumlayan Mithat Can Özer şarkıya kattığı dinamik bakış açısıyla bu yazın hit şarkılarından birine şimdiden imza atmış oldu.

Kara Sevda ile Mithat Can Özer, 25 Ağustosta tüm dijital müzik platformlarında ve müzik marketlerde yerini alacak.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!