Reklamlar


İstanbul Tarkanın Saç Telinde Olacak

27 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Magazin Haberleri

tarkan saçıDünyaca ünlü resim ve minyatür sanatçısı Hasan Kale’nin yeni pojesi Tarkan’ın saç teline İstanbul’un panoromasını çizmek.

Bir bezelye tanesine, toplu iğne başına, kahve granüllerine, kırık pirinç tanesine, kum tanesine, çekirdeğe, armut çekirdeğine resimler çizen Türkiye’nin ilk ve tek mikro art sanatçısı Hasan Kale şimdi de bir domates çekirdeğine Türkiye bayrağını çizdi. 200 minik nesneye resim çizen sanatçı, çizimlerinde mikroskop ve mercek kullanmıyor. Aynı zamanda yakını göremeyen Kale’nin yeni projesi de çok sıradışı olacak. Eserlerini sergilemesi için Louvre ve Metropolitan’ın da aralarında bulunduğu dünyaca ünlü müzelerden teklif alan Kale, yeni projesini de şöyle anlatıyor: “Sponsor bulduğum an hem Türkiye’de hem de dünyada tanınan (gönlümden geçen isim Tarkan) sanatçımızın saç teline İstanbul’un resmini çizeceğim. Bu bir hayal değil proje.” Devamını oku

Megastar Doğa için Söyleyecek

21 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Magazin Haberleri

tarkan doğa için

Tarkan dan anlamlı davranış.

Şarkılarını bu kez “DOĞA İÇİN” söyleyecek…

Doğa İçin -> Doğa Okuluna…

Megastar Tarkan, Seferihisar’da açılacak ‘Doğa Okulu’nu desteklemek amacıyla 5 Haziran’da İzmir Arena’da ‘Doğa Sensin’ isimli bir konser gerçekleştirecek. Konserin tüm geliri Doğa Okuluna aktarılacak.
Devamını oku

İbrahim Tatlıses Konuştu Zımba Gibiyim

21 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Magazin Haberleri

ibrahim tatlıses zımba gibiyim

İbrahim Tatlıses “HASTA FALAN DEĞİLİM, ZIMBA GİBİYİM” dedi.

Yeniden twittera dönen Tatlıses, “Bu akşam Yıldız Teknik Üniversitesi nin hazırladığı ŞURKAV Türkü Gecesi nde onur ödülüne layık görüldüğüm için çok teşekkür ederim. Ancak sağlık nedeniyle bu güzel geceye katılamayacağımı bildirir Sayın Valim Celalettin Güvenç ten ve tüm misafirlerden özür dilerim” ifadelerini kullandı.
Devamını oku

Eşine Şarkı Yaptı

21 Nisan 2013 Yazan  
Kategori Albüm Haberleri, Magazin Haberleri

altayEn güzel anım, en güzel yanımsın. Bırak her şey oluruna varsın… sözleri ile

Ünlü şarkıcı Altay yakında Poll Production etiketi ve Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkacak olan albümü ‘Berduş’ için gün sayıyor.Müzik hayatının 25’inci yılında olan sanatçı, 10’uncu albümü Berduş ile 4 yıl aradan sonra yeniden sevenleriyle buluşacak.
Devamını oku