Reklamlar


Oktay Baran – Yoruldum

26 Kasım 2017 Yazan  
Kategori Pop

Oktay Baran - YoruldumOktay Baran – Yoruldum isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Oktay Baran, Yoruldum albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : ENC Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 23/11/2017
Albümdeki Eserler

  1. Yoruldum
  2. Yoruldum (Piyano versiyonu)

Albüm Hakkında Bilgiler :
OKTAY BARAN YORULDUM

Oktay Baran 1977 yılında Amasyanın Merzifon ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Merzifon da tamamladı. Ortaokulda iken başlayan müzik aşkı, müziği O nun hayatının bir parçası haline getirdi. O yıllarda amatör olarak müziğe başlamasında ise müzik öğretmeninin büyük payı oldu. Liseden sonra girdiği üniversite sınavlarında, birçok bölüm tercih edebilecek olmasına rağmen O, ailesinin de desteğini arkasına alarak müziğe yoğunlaştı.
Müzik aşkı uğruna İstanbul a yerleşmeye karar verdi. Bu süre içerisinde, birçok güzide mekânlarda sahne almaya başladı. Ünlü isimlerle beraber uzun yıllar aynı sahneyi paylaştı.Söz ve müziği kendisine ait olan eserleriyle daha çok insana hitap etmeye başladı. Zamanla daha çok insan O nu ve şarkılarını tanımaya başladı.
Oktay Baran, daha iyisini yapabileceğine dair inancı her geçen gün arttı ve bir yandan sahne çalışmalarına devam ederken, bir yandan da beste ve aranje çalışmalarına ağırlık verdi.
Sahnelerde birçok eseri yorumlarken artık kendi eserlerini de dinleyicileriyle paylaşması gerektiğine inandı.
Bu fikrini aile dostu, ses mühendisi ve müzisyen olan Abdullah Sefa SOYDAN ile paylaştı. Yoruldum adlı eseri dinleyen SOYDAN, bu eserin büyük kitlelere ulaşması gerektiğini söyleyip, albüme dönüşmesi yolunda ilk adım atıldı.
Yoruldum eseri bu işe gönlünü vermiş birçok müzisyenin inancı ve katkılarıyla büyük bir titizlikle yaklaşık üç yıla yakın bir zamanda tamamlandı.
Oktay Baran bu süre zarfında sahne aldığı mekânların birinde yönetmen Çetin YAMAN ile tanıştı. Zaman içerisinde birçok kez bir araya gelen ikili Yoruldum isimli esere Klip çekerek siz değerli sanat severlerin beğenisine sundular ve klip Kral Tv başta olmak üzere bir çok Tv kanalında gösterime girmiştir.
ENC MÜZİK Ailesi olarak böylesine kıymetli bir eseri siz müzikseverlerle buluşturmaktan büyük onur duyarız.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!