Reklamlar


Onurr – Ruj

14 Ağustos 2016 Yazan  
Kategori Pop

Onurr - RujOnurr – Ruj isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Onurr, Ruj albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Sony Müzik
Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 08/08/2016
Ürün adedi : 1 CD
Süre :
Format : CD
Stok durumu : var
     

Albümdeki Eserler

  1. Ruj

Albüm Hakkında Bilgiler :
ONUr
Klibinde Ayşe Hatun Önalın da Eşlik Ettiği Beklenen
Onurr Şarkısı ‘RUJ Dillerden Düşmeyecek!
Türk pop müziğinin bir çok hit şarkısında imzası bulunan ve geçtiğimiz kış ayında çıkarttığı Aşıklar Ölmez singleı ile müzikseverlerin beğenisini kazanan Onurr, Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlanacak olan yeni singleı ‘Ruj ile bu yazın ‘hiti olmaya aday.
Her zaman olduğu gibi yine enerji dolu ve eğlenceli bir şarkıyla hayranlarının karşısına çıkacak olan Onurra, şarkının video klibinde sanat dünyasından da dostu olan ve çıktığı dönem büyük yankı uyandıran Güm Güm isimli parçada düet yaptıkları Ayşe Hatun Önal da eşlik ediyor. Ümraniyede eski bir fabrikada, 1 günde çekimleri gerçekleşen klibin yönetmen koltuğunda Hasan Kuyucu oturuyor. Klipte Onurrun köpeği Herkülün de yer aldığı sahneler dikkat çekiyor.
Sözü ve müziği Alper Narman ve Onurra ait olan Rujun aranjörü ise Alper Atakan. Onurr, Ruj singleı ile 5 Ağustosta Tüm Müzik Marketlerde!Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!