Reklamlar


Seher Dilovan – Seyyah

01 Aralık 2017 Yazan  
Kategori Türk Halk Müziği

Seher Dilovan - SeyyahSeher Dilovan – Seyyah isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Seher Dilovan, Seyyah albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Bpm Müzik

Türü : Halk Müziği
Dili : Türkçe – Kürtçe
Yayın Tarihi : 01/12/2017
Albümdeki Eserler

  1. Ay Oğlan
  2. Beni Ele Muhtaç Etme
  3. Şu Karşıki Dağda
  4. Değme Değme
  5. Kaleden Kalede Şahin Uçurdum
  6. Deme Deme
  7. Nurhak Semahı

Albüm Hakkında Bilgiler :
BU ESERLER DESTANLAŞIR.

Üç yıllık aradan sonra Seyyah isimli albümünü çıkaran Seher Dilovan Üç yıldır dünyayı karış karış dolaştım. Farklı ülkelerde farklı kültürleri yaşadım. Bu sürede dilime takılan eserleri farklı bir soundla sevenlerimle buluşturma zamanı olduğuna karar verdim. Benim yüreğimde destanlaşan bu eserleri sizlerle paylaşma zamanı diyerek iddialı albümünü özetliyor.

Albümde akıllarda ve duygularda yer edinecek, altyapısı ve yorumlanması ile dikkat çekecek son yılların en iddialı semahlarından biri olmaya aday Nurhak Semahı da yer almakta.

İlk klibini sözü ve müziği Zeynel Abaya ait olan Beni Ele Muhtaç Etme adlı esere Şirin Harhar yönetmenliğinde çeken Seher Dilovan önümüzdeki günlerde de Hatay yöresinin klasikleşmiş türkülerinden biri olan Şu Karşı ki Dağda adlı türküyü de kliplendirecek.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!