Reklamlar


Söylev Ezgi Uludağ – Misket in Hüznü

08 Aralık 2017 Yazan  
Kategori Türk Halk Müziği

Söylev Ezgi Uludağ - Misket in HüznüSöylev Ezgi Uludağ – Misket in Hüznü isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Söylev Ezgi Uludağ, Misket in Hüznü albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Z Kalan

Türü : Halk Müziği
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 05/12/2017
Albümdeki Eserler

 1. Mağusa Limanı
 2. Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık
 3. İki Dağın Arasında Kalmışam
 4. Nasip Olsa Gine Gitsem Yaylaya
 5. Ekin İdim Oldum Harman
 6. Gökteki Yıldızı Sayan Olur mu 
 7. Dağlar Siz Ne Dağlarsız
 8. Konma Bülbül
 9. Misket
 10. Hasan Dağı Senden Yüce Dağ Olmaz mı
 11. Dağlar Başı OlaydımAlbüm Hakkında Bilgiler :
Pozantı – Adana doğumlu Söylev Ezgi Uludağ müziğe olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlamış, emekli öğretmen anne ve babanın destekleriyle bu ilgi genç yaşlarda büyük bir tutkuya dönüşmüş ve asıl mesleği olan Laboratuar Teknisyenliğini bırakıp konservatuara gitmeye karar vermiştir.

Lise yıllarında Adana Büyükşehir Belediye konservatuarıyla başlayan müzik yolculuğu 1998 yılında Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Türk Halk Müziği Ses eğitimi bölümüne girmiş ve 2000 yılında ise Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi konservatuarına yatay geçiş yaparak 2003 yılında Ege Üniversitesinden mezun olmuştur.
2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimi almış ve 2004 yılı itibariyle Ankara Büyükşehir Belediyesi Eğitim – Kültür Müdürlüğünde Türk Halk Müziği Korosu çalıştırmaya ve 20 yıldır profesyonel olarak canlı sahne performansları sergilemeye devam etmektedir.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!