Reklamlar


Tan Taşçı – Sevmek Yetmiyor Bazen

06 Kasım 2016 Yazan  
Kategori Pop

Tan Taşçı - Sevmek Yetmiyor BazenTan Taşçı – Sevmek Yetmiyor Bazen isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Tan Taşçı, Sevmek Yetmiyor Bazen albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Poll Production

Türü : Pop
Dili : Türkçe

     

Albümdeki Eserler

 1. Dur
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 2. O na Söyle
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 3. Nasıl Seveceğim Akustik Versiyon
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 4. Kusura Bakma
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 5. Hata
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 6. Bağlanma Problemi
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 7. Paşa Paşa
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 8. Son Olsun
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 9. Kara Kara
  Söz ve Müzik: Tan Taşçı
 10. Nasıl Seveceğim
  Söz ve Müzik: Tan TaşçıAlbüm Hakkında Bilgiler :
SEVMEK YETMİYOR BAZEN

Türkiyenin önde gelen söz yazarı, besteci ve yorumcusu Tan Taşçı kariyerinin sekizinci solo albümü Sevmek Yetmiyor Bazen in ilk şarkısı müzikseverlerle buluştu. Kendi hayatından izler taşıyan albümü için heyecanlı olduğunu söyleyen Tan Taşçı nın albümünün çıkış parçası ise Dur adını taşıyor.

Türk Pop Müziği nde kendi söylediği şarkılar dışında yazıp bestelediği ve başkaları tarafından seslendirilen hitler ve yaptığı düetlerle milyonların kalbinde yer edinen otoritelerin ve müzik eleştirmenlerinin yakından takip ettiği Tan Taşçı; Poll Production etiketiyle yeni albümünü 4 Kasım Cuma günü çıkıyor. Tan Taşçı nın 6 yıl aradan sonra çıkardığı Sevmek Yetmiyor Bazen albümünde tüm şarkıların söz ve müzikleri kendisine ait, düzenlemelerde ise Ozan Çolakoğlu, Sezgin Gergin, Olcay Demirci, Okan Akı ve Yasin Keleş imzaları bulunuyor.

Sekiz yeni şarkısı ve bu şarkıların versiyonlarına yer verdiği albümünün ismini gerçek hayatında yaşadıklarına adayan Tan Taşçı Albümde yer alan şarkıların hepsi tek bir kişiye yazıldı. Ancak ne yazık ki artık ayrıyız. Albümde ayrılık sonrası yazılan şarkılar da var. İsminin de bu yüzden Sevmek Yetmiyor Bazen olmasına karar verdim. Gerçekten bazen sevmek yetmiyor cümleleriyle duygularını paylaştı.

Tan Taşçı nın bu yorumu sosyal medyada da karşılık buldu. Tan Taşçı‘ya hak veren takipçileri Sevmek Yetmiyor Bazen bazen etiketiyle kendi yorumlarını paylaştı.

Albümünün fotoğrafları için ünlü fotoğrafçı Jülide Güngör ün objektifine poz veren Tan Taşçı, albümün çıkış şarkısı Dur için Kemal Başbuğ yönetiminde 2 gün süren klip çekti.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!