Reklamlar


Uğur Işılak – Aklıma Düşünce – Dombra

02 Eylül 2017 Yazan  
Kategori Genel

Uğur Işılak - Aklıma Düşünce - DombraUğur Işılak – Aklıma Düşünce – Dombra isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Uğur Işılak, Aklıma Düşünce, Dombra albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.

Üretici : Avrupa Müzik
Barkod : 8697420709204
Türü : Özgün
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 24/08/2017
Ürün adedi : 1 CD
Süre :
Format : CD
Stok durumu : var
     

Albümdeki Eserler

  1. Derdine Düştüm
  2. Aklıma Düşünce
  3. Hasretin Karakış
  4. Tuna
  5. Kırmayacaktın
  6. DombraAlbüm Hakkında Bilgiler :
Uğur Işılakın yeni albüme aklıma düşünce.de 6 eser bulunuyor. Derdine Düştüm, Aklıma düşünce, Hasretin Karakış, Tuna, Kırmayacaktın ve albümdeki en büyük sürpriz Dombra. Albümün sürprizi hiç şüphesiz Dombra şarkısının orijinal Nogayca halinin Uğur Işılak tarafından farklı bir düzenleme ile seslendirilmesi oldu. Yoğun talep üzerine de ilk klip bu esere çekildi.

Klipte Orta Asya medeniyetiyle başlayan ve Anadolu medeniyetine uzanan Türk insanının gizemli yolculuğu anlatılıyor. Bu yolculukta da tarih boyu Türk milletinin sembolü olan atlar kullanıldı.

Müzik yönetmenliğini Uğur Işılak ın üstlendiği çalışmada Ali Tolga Demirtaş ve Suat Aydoğan aranjör olarak düzenlemelere katkı sağladı.
Aklıma Düşünce. 25 Ağustos 2017 tarihinde Avrupa Müzik markası ile tüm müzik marketlerde.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!