Reklamlar


Zeynep Casalini – Yas Uykusu Yeni Albümü 2015

11 Mayıs 2015 Yazan  
Kategori Pop

Zeynep Casalini - Yas Uykusu Yeni Albümü 2015Zeynep Casalini – Yas Uykusu isimli yeni albüm çalışması sevenleri ile buluştu. Albümü tüm müzik marketlerden ve online yasal platformlardan temin edebilirsiniz.
Zeynep Casalini, Yas Uykusu albümünde bulunan şarkı listesini ve albüm ile ilgili bilgileri sizler için sitemize ekledik.
Üretici : Eflatun Müzik

Türü : Pop
Dili : Türkçe
Yayın Tarihi : 11/05/2015


Albümdeki Eserler

 1. Yas Uykusu
 2. Nilüfer
 3. Kim Galip Çıkar
 4. Hayat kendisi seçsin
 5. Derviş
 6. Saf Aşk
 7. Sancı
 8. Hep Aynı Masal
 9. Derin Mevzu
 10. Fıkrat
 11. İmkansız Diyemem

Albüm Hakkında Bilgiler :
Çizgisinden ve kalitesinden yıllardır ödün vermeyen Zeynep Casalininin YAS UYKUSU albümü Eflatun Müzik etiketiyle sizlerle. .

Geniş bir dinleyici kitlesinin sevdiği Zeynep Casalini, Türkiye nin en önemli kadın vokalleri arasında yer almayı başaran, yarattığı özgün stili ile tarzını her zaman koruyan Zeynep Casalininin 11 şarkıdan oluşan yeni albümü canlı performansı ile de sizlerle buluşacak.

Albümü alacakları bekleyen sürpriz; Zeynep Casalini nin söz ve müziğini İlker Aydemir le birlikte yazdığı Yas Uykusu isimli şarkı. Ozan Tügen in düzenlemesini yaptığı rock altyapılarının ustaca kullanıldığı şarkıya Gündem yaylı grubu eşlik etti. İmaj fotoğraflarını Özgür Zülal in çektiği, Murat Aytulum ve Simay Bülbül ün kostümlerinin kullanıldığı şarkının video klibini, bir çok klipte birlikte çalıştığı başarılı yönetmen Gürcan Keltek çekti. Albümün ikinci video klibi Ağrıda çekilecek olan Savaştan isimli parça. Zeynep Casalini klipte savaşın çirkin yüzünü anlatacak, dünya düzenini bozan savaşlara dikkat çekilecek. Albümle beraber Hayal Kahvesi, Jolly Joker ve Türkiyenin çeşitli illerinde konser verecek olan Zeynep Casalinnin, bu yıl gitmeyeceği yer kalmayacak.

Zeynep Casalininin muhteşem dönüşü, Eflatun Müzik imzasıyla çıkacak olan YAS UYKUSU albümü Mayıs 2015 tarihinde tüm müzik marketlerde yerini alacaktır.Uyarı !

Albüm e ait şarkıların 30 saniyesini dinleyebilirsiniz. Sanata ve sanatçı emeğine saygıdan ve yasalar gereği resmi yollardan orjinal albümü satın alınız.
Daha fazla bilgi için Yasal Uyarı sayfamıza bakabilirsiniz.
(Tumalbumler.com)

Yorumlar

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!